OtoLastikciniz – Online Oto Lastik Servisi


Sağıroğlu oto lastik servisi (OtoLastikciniz.com) kurulduğu günden bu yana ara vermeksizin sürdürdüğü gelişimini ve sektör faaliyetlerini, dalındaki bilgi birikimi ve deneyimini, idari yapısı ve profesyonel kadrolarını, teknolojik iletişim ağı ve performansını, Ülkemizin her noktasında faaliyetlerini sürdürebilir hareket kabiliyeti ve pratikliğine taşımayı başarmıştır.
Ülke ekonomisine; İstihtam, yeni tesis, teknoloji ve yatırımlarıyla önemli katkıda bulunan firmamız bilgi birikimi ve sektördeki liderliğini yeni iş birlikleri ve ortaklıklar ile paylaşmaya hazırdır.
Firmamız yüklendiği bu misyonu ülkemizde ve bir çok ülkede hizmet sloganıyla Firmamızın vizyonu olarak benimsemiştir. Sizlere, Starmaxx Oto Lastiklerini müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön sıraya koyarak sunuyoruz..

Sağıroğlu oto lastik servisi (OtoLastikciniz) Çalışanları olarak; Kaliteyi sağlamak için; hizmette standartlara uygunluğu ve kalitede sürekliliği, doğru, çabuk ve güvenilir hizmetin ilk defada ve her seferde verilmesini, Kalite Yönetim Siteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını; personele sağlıklı ve güvenli çalışma ortamını ve sürekli eğitim imkanlarını sağlayarak verimliliği artırmayı kendisine amaç edinmiştir.

Ekip ruhuna inanmış profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alan ve kaliteli hizmet sunan, bilgi birikimi ve sağladığı güvenle sektörde lider olan, kendini sürekli yenileyen ve toplumsal kaliteyi hedefleyen uluslararası kurum olmak şirketimizin Kalite Politikasıdır.

Çarçabuk Servis olarak müşterilerimize öncelikle güvenlik ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz.. Sitemiz üzerinden Petlas lastik, Starmaxx Lastik, Pirelli lastik, hankook Lastik ve ToyoTires Lastiksatın alabilir, ayrıca hem ucuz hem de kaliteli hizmet alabilirsiniz. Sizleride OtoLastikciniz.com sitemizden alışveriş yapmaya ve Petlas Starmaxx Oto lastiklerinin kalitesini görmeye davet ediyoruz. Sitemizden 3D Secure kredi kartı ile, kapı ödeme ile ve havale/eft ile arabalarınıza lastik satın alabilirsiniz.

Site Adres: https://www.otolastikciniz.com
Adres: krem Orhon mah. Laleli Sokak Merkez Rize

Reklamlar

Mayıs 19, 2014 tarihinde Otomotiv içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: